CRCW02013M24FNED
Mfr.Part #
CRCW02013M24FNED
Description
CRCW0201 200 3M24 1% ET7 E3
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Power (Watts) :
0.05W, 1/20W
Resistance :
3.24 MOhms
Supplier Device Package :
0201
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%